Skip to content

Galeria

Fotogaleria firm Parku Przemysłowego Nowoczesnych Technologii.

Centrum dystrybucyjne Lidl na terenie Parku Przemysłowym Nowoczesnych Technologii. Jest to jednym z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Europie, gdzie wdrożono szereg rozwiązań ekologicznych jak ponowne użycie deszczówki czy innowacyjne rozwiązania energetyczne dla magazynów i biur.

Hale produkcyjne grupy Cargotec, w skład której wchodzą Hiab i Kalmar. Tu powstają najnowocześniejsze maszyny i rozwiązania do obsługi ładunków w portach, terminalach oraz centrach dystrybucyjnych na całym świecie.

Klippan Safety opracowuje i wytwarza produkty w trzech głównych segmentach – systemy łóżkow do kabin ciężarówek, rozwiązania do przewozu towarów i systemy mocowania.

Firma Madrog producent i serwisant maszyn drogowych od blisko 30 lat.

Agro-Sieć Maszyny to dealer maszyn rolniczych. Jest największym autoryzowanym dealerem marki John Deere w Polsce.

Fortress Logistic Park Stargard to centrum magazynowo-logistyczno- produkcyjne o łącznej planowanej powierzchni zabudowy ok. 80 000 m2. Obecnie to 2 nowoczesne hale klasy A zaprojektowane zgodnie z wymogami nowoczesnej gospodarki magazynowej i logistycznej, które można zaadoptować na potrzeby firm dystrybucyjnych, produkcyjnych oraz e-commerce.

INTERSTONE jest wiodącym importerem i dystrybutorem kamienia naturalnego w Polsce. Firma Phoenix Poland to firma świadcząca usługi napraw i remontów silników okrętowych.

Radiometer Solutions - Producent aparatury do diagnostyki medycznej, którego produkty i rozwiązania pomagają w diagnozowaniu i opiece szpitalnej nad krytycznie chorymi pacjentami, zapewniając szybkie i wiarygodne wyniki wielu parametrów krytycznych.

Skip to content